Новини

Всесвітній Тиждень імунізації 21-27 квітня. У зв’язку з проведенням Всесвітнього та Європейського тижня імунізації пропонуємо долучитися до інформаційно-просвітницької роботи. Рекомендовані посилання на дану тему:
1. Відео-казка «Як стати супергероєм» https://www.youtube.com/watch?v=RnIUd6qNDfk
2. Аудіо-казка «Чарівна парасолька» https://www.youtube.com/watch?v=GOxeOwJ61h4
3. Мультфільм про щеплення https://w w w .youtube.com /w atch?v= RW E2N D 165gM
4. Мультфільм про щеплення “Маленький Бу: візит до лікаря https://www.youtube.com/watch?v=hm8EymC75Qc
5. Маленьке містечко “Час робити щеплення”: https://www.youtube.coш/watch?v=:qGhzEIqQnQQ ^
6. Анімація про щеплення від «Марійчин Першоцвіт» : https://www.youtube.com/watch7v-eEXPk_hsdCM

Щиро вітаємо учнів нашої школи , які стали переможцями обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців "Зіркова мрія 2024".
За рішенням журі обласного конкурсу нагородити Дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації учнів закладів загальної середньої освіти, які здобули призові місця в конкурсі солістів-вокалістів і читців «Зіркова мрія – 2024»
1.Ткаченко Руслана , номінація "Вокал", диплом ІІ ступеня - керівник Кордонська О.П.
2. Штувбейна Валерія , номінація "Вокал", диплом ІІІ ступеня - керівник Кордонська О.П.
2. Антоновська Дана , номінація "Художнє читання", диплом ІІІступеня, керівник Кузьминська В.В.
Вітаємо ВАС ! Пишаємося ВАМИ!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому. МОЛОДЦІ!!!

"Зіркова мрія-2024!"
Вітаємо учасників Студенянського ліцею Домінчену Богдану, Гончарук Кіру, Завірюху Аріну, Русалєєву Злату, Зеленько Юлію, Кічмаренко Софію, Кордонську Дар'ю, Штувбейну Валерію, Антоновську Дану, Житнюка Дмитра, Ткаченко Руслану! Дякуємо за старанність, бажаємо успіхів і очікуємо гарні результати!

10 березня 2023 року працівниками та аматорами сцени КЗ "Центр культури і дозвілля Студенянської сільської ради" та КЗ "Публічна бібліотека" для учнів "Студенянського ліцею" було проведено літературно-музичну композицію з нагоди відзначення 209-річниці з Дня народження Великого Кобзаря "Шевченківське слово в віках не старіє!".

Ми щиро вдячні усім артистам за декламування поезії, спів пісень на слова Т.Г. Шевченка, змістовний захід про життя і творчість Великого Пророка.

21 лютого - Всесвітній день рідної мови.
Для учнів 1 класу була проведена урок-вікторина " Квітни, мово солов'їна!"
Школярі поділились на дві команди: "Знайки" та "Розумники".
Свято української мови пройшло весело, цікаво та пізнавально. У підсумку свята перемогла дружба.
Усі учасники були нагороджені солодкими призами.

3 клас. "Вікторина до Міжнародного дня рідної мови". Отримали відзнаки у вигляді браслетів з надписом " Знавець рідної мови" Класний керівник Моренко Лілія

7 лютого - ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ.
Сьогодні в Студенянському ліцеї,, для учнів 5 класу проведено годину спілкування з елементами тренінгу "Безпека в інтернеті"

9 листопада у нашому ліцеї відбулися заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Старшокласники разом з учителями взяли участь у написанні Всеукраїнського національного радіодиктанту.

9 листопада 2022 о 15:20 | Кордонська О. П. | немає коментарів

14 жовтня 2022 року до Дня Захисників і Захисниць в дистанційному формаиі проведено години спілкування , приуроченні цьому святу. Учні 1 класу з батьками та класним керівником Масною О.А. зібрали продуктові набори для Наших Захисніиків.
Цьогоріч також випала 80-та річниця створення Української Повстанської Армії, про що поширено в новинах.
Вітаємо з Днем захисників і захисниць України! Пам’ятайте про те, що ваші родини чекають на вас щодня, і коли ви повернетеся додому, цей день запам’ятається, як найсвітліший і найщасливіший в житті. Нехай це завжди надає вам наснаги! Слава Україні!

Вклоняємося перед Вашою силою, мужністю та патріотизмом. Впевнені, що завдяки таким Героям і Героїням, як Ви, нас точно чекає Перемога. З Днем захисника і захисниці України! Нехай Божа Матір вбереже від бід і напастей. Нехай накриє Україну своїм божественним Покровом і захистить від горя і біди. Бажаємо всім українцям спокійного, щасливого життя в мирній і процвітаючій країні! Слава Україні! Героям Слава!
"Ой у лузі червона калина" виконує Валерія Штувбейна, учениця 5 класу.

День миру-особливе свято для України, адже ми зараз боремося за мир своїми руками.
Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» , учні, батьки, працівники "Студенянського ліцею", з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки 2022 року традиційно приєднуються до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» .
Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.
Ми прибрали свою пришкільну територію, клумби, доглянули молодий яблуневий сад.

16 лютого 2022р. в Україні указом президента оголошено Днем Єднання

Учні 3 та 4 класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Моvознавець" 2021 Autumn. Нагороджені дипломами І-ІІ -ІІІ ступенів та подарунками у вигляді зошита та буклета із цікавими завданнями. Дякуємо учасникам конкурсу, батькам за підтримку працю!

РАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ПОВОДЖЕННЯ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ