Цивільний Захист

№  ____  від  18. 10. 2019 року

на № _______

Інформація

про проведення місячника ЦЗ  в ОНЗ «Студенянська ЗОШ І- ІІІ ступенів» у 2019-2020 навчальному році

На виконання  листа  відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради( вих. №363 від 20.09.2019 року) , з метою запобігання нещасних випадків, підвищення психологічної, теоретичної  та практичної готовності, відпрацювання злагоджених та свідомих дій в складних життєвих ситуаціях, які потенційно  можуть нести загрозу для життя та здоров’я  персоналу, учням та вихованцям  при виникненні  загрози, аварій, катастроф техногенного, природного чи іншого характеру з 20 вересня по 17 жовтня 2019 року в ОНЗ «Студенянська ЗОШ І- ІІІ ступенів» проведено «Місячник Цивільного захисту».

Основною метою та завданнями «Місячника ЦЗ» в школі  були:

• проведення різних форм просвітницько-профілактичної роботи серед учасників навчально-виховного процесу;
  • роз’яснення основних понять про надзвичайні ситуації, оповіщення про надзвичайну ситуацію; дій при попереджувальному сигналі «Увага всім!» та мовному повідомлені;
  • вдосконалення учнями та персоналом навчального закладу теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій;
  • формування і розвиток в учнів, працівників розуміння цінності власного життя та здоров’я, основ здорового способу життя.

До проведення «Місячника ЦЗ» залучались керівний, педагогічний склад та технічний персонал школи; учні 1 - 11 - х класів.

З метою організованого  проведення Місячника цивільного захисту було видано наказ по ОНЗ від  20.09.2019 року за  № 07-АГ, розроблено та затверджено план заходів , проведені інструктивні наради.  Адміністрацією школи, керівниками формувань та працівниками у межах їх компетенції переглянуті нормативні,  розпорядчі  та плануючі документи з питань цивільного захисту.

В ОНЗ «Студенянська ЗОШ І- ІІІ ступенів» проведено наступні заходи:

• організовано тематичні виставки у шкільній бібліотеці,
  • створено  і продемонстровано презентації на теми безпечного поводження в надзвичайних ситуаціях;
  • вчителем «Основ здоров’я» Петровою Я. Я. організовано виставку засобів першої медичної допомоги;
  • проведено радіо-лінійку «Це повинен знати кожен» ( вчитель ЗВ Петров Ю. М.)

Вчителями, медичним працівником,  класними керівниками   постійно ведеться роз’яснювальна робота щодо вимог санітарно-гігієнічних правил та профілактики інфекційних захворювань серед учнів.

Проведено:

1. Години спілкування:

• Молодшим школярам про ЦЗ  (1 клас, вч. Мазур Т. М. );
  • Уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами ( 10 клас, вч. Кузьминська В. В.);
  • Порядок інформування населення про екстремальні ситуації та порядок дій ( 6 клас, Васалатій К. П.)

2. Квести:

• ЦЗ- це не жарти ( 11клас, вч. Бритавська В. В. );
  • Наша безпека в наших руках ( 7 клас, вч. Петрова Я. Я. ).

3.Навчальні ігри:

• Школа виживання( 7 клас, вч. Петров Ю. М.);
  • Вогонь ( 4 клас, вч. Слободянюк О. І.);

4. Бесіди :

• Допоможи собі сам ( 3 клас, вч. Гандзій В. Г.);
  • Обережно –небезпечні знахідки!( 2 клас, вч. Сорока В. І.).

5 Конкурс малюнків «Небезпека очима дітей».

6. Практичне заняття на тему «Надання само- та взаємодопомоги у разі поранень, кровотеч, переломів, опіків (учні 10-11 класів вч. Мацькур Н. Г. )

В Єдиний день цивільної захисту 11 жовтня 2019 року проведено екстрену навчальну евакуацію педагогів та учнів, технічних працівників  закладу освіти за сигналом «Увага всім!»; розіграна ситуація «Стороння людина на території школи», «Підозрілий предмет».

Виконавець:

Подолян Н. І.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.