Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 35 чоловік

ЗНО

Дата: 7 лютого 2018 о 13:58, Оновлено 23 лютого 2021 о 23:08

ЗНО-2020. Що необхідно знати?

Які предмети здавати обов’язково

2020 року можна зареєструватися на ЗНО на чотири предмети. На тестування винесено 11 предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Крім випускників шкіл тестування муситимуть проходити студенти профтехів та коледжів, які завершать здобуття загальної середньої освіти – зазвичай після першого курсу. Результати ЗНО з трьох предметів будуть зараховані як держіспити. Їм обов’язково потрібно здавати:

  • українську мову та літературу;

  • математику або історію України (на вибір);

  • третій предмет на вибір (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, іноземна мова).

До слова, іноземна мова буде дворівневою: на рівні стандарту і профільному – для тих, хто вивчає мову поглиблено.

Перевірити свої знання можна на пробному ЗНО. Реєстрація на тестування розпочалась 3 січня і триватиме до 24 січня. Вже 21 березня учні зможуть здати пробний тест з української мови та літератури, а 28 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов. В день проведення пробного тестування зареєстрований учасник може здати тест тільки з одного предмету. Пробне тестування – платне. 2020 року вартість здачі одного пробного тесту буде складати від 138 до 150 грн залежно від регіону проживання учасника.

Дати ЗНО

Реєстрація на основне ЗНО розпочнеться 3 лютого і триватиме до 24 березня 2020 року. А до 30 квітня учасники тестування зможуть завантажити в своїх електронних кабінетах пропуски на ЗНО, де буде вказано час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 21 травня з математики і завершиться 15-го червня тестуванням з хімії. ЗНО з української мови та літератури відбудеться 26 травня, з фізики – 28 травня, з іспанської, німецької, французької – 1 червня, з англійської мови – 2 червня, з історії України – 4 червня, з біології – 9 червня, з географії – 11 червня.

Нагадаємо,  3 січня розпочалася реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), яка триватиме до 24 січня. Бажаючим пройти тестування, слід зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо також, у правила  проведення ЗНО в Україні внесуть зміни – з 2021 року стане обов’язковим тестування з математики.

Раніше повідомлялося, що в Українському центрі оцінювання якості освіти назвали нові правила і вимоги до тестів під час ЗНО-2020 року. Для кожного предмета вказано структуру тесту, кількість і типи завдань, приведено схему нарахування тестових балів і максимальну кількість балів, а також вказано час, відведений на виконання тесту.

У 2019 році державна підсумкова атестація в старшій школі, як і минулого року, відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідно, випускникам шкіл, незалежно від бажання продовжити навчання у закладах вищої освіти, необхідно буде складати шкільні іспити за технологією ЗНО. Пропонуємо учасникам тестування ознайомитись з найбільш актуальною інформацією щодо проведення тестування. 

Програми ЗНО

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти». Ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року.

Пробне зовнішнє оцінювання

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення випускників з процедурою проведення тестування. Участь у пробному тестуванні є добровільною. Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 8 січня та триватиме до 31 січня 2019 року. Реєстрацію здійснюватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти. Участь у пробному ЗНО є платною.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.